NEDEN TUZLA SERPİCİ’S MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK İLE ÇALIŞMALI :

Mekanınızı yenilemeye karar verdiniz ya da yeni bir mekan satın aldınız.Dekorasyonunu değiştirmek istiyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz.Karşınızda iki yol var, ya her şeyle kendiniz ilgileneceksiniz ya da bir iç mimarla anlaşıp bütün ayrıntılarla onun ilgilenmesini isteyeceksiniz. Her iki yönteminde avantaj ve dezavanyajları bulunmakta. Ama biz en kolay yolun bir profesyonelle yani bizimle TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘la çalışmak olduğunu düşünüyoruz. Peki neden TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘la çalışmanız en iyisi gelin sebeplerini inceleyelim.

1. Profesyonel Bir Dekorasyon: TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘la çalıştığınızda, evinizin dekorasyonu da profesyonelce olacaktır. Siz iç mimar ile çalıştığınızda paranızı boşa veriyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bütün hizmet ödemelerinde durum böyledir. Fakat siz  o kişinin profesyonelliğine ve iyi işler çıkartması için para ödediğinizi unutmayınız.

2. Daha Kısa Zamanda Tamamlanan Dekorasyon: Eğer evinizin yenilenmesini kendiniz  yaparsanız bu iş planladığınız daha uzun zamanda tamamlanır ki zaten hiç bir zaman bir profesyonel kadar kısa sürede tamamlayamazsınız.Ayrıca hem kendi işleriniz hem de ev dekorasyonunu aynı anda yürütmek de zor olacaktır.

3. Bütün Aile Bireylerine Yönelik Dekorasyon Uygulaması: Siz dekorasyon işlerine başladığınızda belki ailenizin diğer üyelerinin ihtiyaçlarını kestiremeyebilir ya da herkesin zevkine uygun bir iş ortaya çıkartamazsınız. Fakat TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘ın uzmanlık alanı budur ve üçüncü bir şahıs olarak, dışarıdan herkesin zevkini analiz eder ve ihtiyaçlar doğrultusunda herkese uygun bir mekan ortaya çıkartır.

4. Dekorasyonun Püf Noktalarını Bizler Çok İyi Biliriz: Ev dekorasyonu sanıldığı kadar kolay değildir. İyi bir dekorasyonda ne boşluk ne de fazlalık olmamalıdır. Siz bu noktada en iyisini yapmayı başaramayabilirsiniz.

5. Bazı Şeyleri Sadece Kendiniz Yapamazsınız: Elektrik tesisatların yenilenmesi, eski boruların değiştirilmesi gibi işlemleri tek başınıza yapamazsınız. Ve bunları yaptırırken kırılan duvarları yenilemek için ayrı bir usta, tesisatı yenilemek için ayrı bir ustaya zaten ihtiyaç duyup ödeme yapacaksınız.

6. Kaliteli Ürünlerin Kullanımı: TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘la anlaştığınız da o sizin bütçenize göre en iyi ürünü almakla mükelleftir. Bilirsiniz ki bütçenize uygun olan en iyi ürünü almıştır. Ayrıca sizin piyasa araştırması yapmanıza gerek kalmaz.

7. Paradan Tasarruf Edeceksiniz: Garip mi geldi !!!.. Evet TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘ ile çalışarak paradan tasarruf edeceksiniz. Evet mimara ayrıca ücret ödeyecek olduğunuz doğru. Fakat mimar sizi pahalı hatalardan kurtaracak. Bunun yanında sürekli çalıştığı firmalardan ürünleri sizin alacağınızdan uygun fiyata alacak. Kendi ekibi olduğu için ustalık ücretleri çok daha uygun fiyatlara halledecek. Belki de kendi parası bedavaya gelmiş olacak.

8. Özel Tasarlanmış Mobilyalar: TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘ile çalışmanın diğer avantajı, sizin için özel tasarlanmış mobilyaları kolay ve ucuz yoldan ürettirebiliriz. En farklı ve özel aksesuarları alabiliriz.

9. Mobilya ile Takım Ev Aksesuarlarına Kolayca Sahip Olabilirsiniz: Bazen ev dekorasyon örneklerinde görüyoruz. Mobilya ile fincanlar dahi bir uyum içerisinde oluyorlar. Yastıklar ile perdeler gibi gibi. Bu uyumu sizin yakalamanız zordur. Fakat bu TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘ın işi ve çok kolay bir işlemdir.

10. İyi İşçilerle Çalışmak: TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık her zaman en iyi işçi ile çalışmaya özen gösterir.

11. Daha Fazla Kaynağa Sahiptirler: Siz ev dekorasyonunuzu yaparken şehrinizde ki ve bildiğiniz sınırlı kaynaklara sahip iken TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ülke geneli en iyi kaynaklara hakimdir.

Peki TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘la çalışmaya karar verdiniz nasıl bir yol izlemeniz lazım. Öncelikle çok fazla dekorasyon örneklerini inceleyip neye sahip olmak istediğinizi belirleyin.Ne istediğinizi TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık ‘a aktarın. Bu arada kesinliklikle atlamamanız gereken nokta bütçenizi bize doğru bir şekilde aktarın ki sonradan yüksek bir ücret karşınıza çıkmasın.

 

NELER SUNUYORUZ :

Biz öncelikle sizin memnuniyetiniz için varız.TUZLA SERPİCİ’s MİMARLIK ve İç Mimarlık olarak öncelikle sizi dinliyor, hayallerinizin boyutunu belirliyoruz.Sizi özel anketimiz le tanımaya çalışıyor, sonrasında tasarımlarımıza yaptığımız analizlerimizi dokuyoruz.Yani sizin hayalinizi tasarımlarımızla harmanlıyor ve projeye aktarıyoruz. Peki bu aşamalar nasıl mı oluyor ?

• Yaşam mekanlarınızı fonksiyonel kullanıma göre tasarlıyoruz.
• Tasarımlarımızı üç boyutlu bilgisayar ortamında projelendiriyoruz.
• Projelerimizi seçilen malzeme üzerinden bütçenize göre fiyatlandırıyoruz.
• Alınan karar doğrultusunda profesyonel ekibimizle uygulamaya geçiyoruz.
• Uygulama sonucunda hayallerinizi size sunuyoruz.

Bu aşamaların her evresinde sizinle küçük toplantılar halinde bir yandan kahvemizi yudumluyoruz , dostluklarımızı pekiştiriyoruz , projemizin gidişatını ve memnuniyet aşamanızı değerlendiriyoruz.Yani sizinle bir bütün olarak hareket ediyor ve nihayi muhteşem hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
Unutmayın biz sizin memnuniyetiniz için varız. Çünki Biz Hayallerinizin MİMARI’yız.

BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR !

ANA SAYFA