SERPİCİ's Mimarlık ve İç Mimarlık

Architecture and INTERIOR DESIGN

HİZMETLERİMİZ

MİMARLIK & İÇ MİMARLIK :

Proje ,Tasarım , İnşaat , Restorasyon , Dekorasyon ve Anahtar Teslimi Profesyonel Ekip Uygulamaları.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI :

Müşterilere Mülk ve Gayrimenkul piyasası hakkında yazılı veya sözlü yorum ve yatırımıda yönlendirici nitelikte tavsiyelerinde bulunulması.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI :

Şirketinizin kendini temsil etme biçimlerinin tümüyle ele alınması.Şirketinizin kendisini temsil ederken nasıl algılanacagına yön vereren aktiviteleri oluşturup kurumsal kimlik sürecinin başlatılması.

LÜKS ALIŞVERİŞ :

Yaşam Koçluğu Ulaşamadığınız Moda ve Trend Ürün ve Hizmetlerin temin edilmesi.İmajınızın ve yaşantınızın yenilenmesi.

VİP HİZMETLER :

Müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda Lüks alışveriş yapabileceği Yada kiralayabileceği ürün ve hizmet sunmak.

Lüks Araç ve Otomobil Brokırlığı, Lüks Motorsiklet Brokırlığı, Lüks Emlak ve Gayrimenkul Brokırlığı, Lüks Aksesuar ve Takı Brokırlığı, Yat Brokırlığı, Jet Brokırlığı, Helikopter Brokırlığı , Antikacılık Brokırlığı, Mücevher ve Takı Brokırlığı.

BİREYSEL ORGANİZASYONLAR :

Söz ve Nişan Organizasyonları, Düğün planlama ve Gelin Koçluğu, Dügün – Davet Organizasyonları, Kına gecesi, Bekarlığa veda Partiler, Baby Shower, Hastane Odası süsleme, Doğum günü ( çocuk – yetişkin ), Sürpriz Evlilik Teklifi, Kişiye Özel Kutlamaları.

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR :

Açılış Organizasyonları, Ürün Tanıtım & Lansman Organizasyonları, Eğitim & Bayi Toplanti Organizasyonları, Yıl Dönümü Kutlamaları, Başarı Kutlamaları, Özel Davet Organizasyonları, Şirket Yemekleri ve Davetleri, İftar Yemek Davetleri, Kurum içi ve dışı Motivasyon etkinlikleri, Yılbaşı & Yaza Merhaba Kutlamaları, Fuar Organizasyonları, Kokteyl Daveti, Yabancı Müşteri Ağarlama, Kep Atma ve Mezuniyet Organizasyonları, Ödül Törenleri, Piknik Organizasyonları, Ramazan Şenlikleri, Üniversite Etkinlikleri, Belediye Şenlikleri.

DİĞER HİZMETLERİMİZ :

Düğün Planlama & Gelin Koçluğu, Profesyonel Lazer Gösterileri, Ekipman Kiralama, Video & Fotoğraf Hizmetleri, Vip Hizmetler, Kişiye Özel Hizmetler.

 

BİZİMLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR !

resim13image037

DESIGN