TASARIMDA DOĞRU ADRES

Değişim yapmakmı istiyorsun?.. Nereden başlayacağını bilmiyormusun?.. Doğru adımı nasılmı atacaksın?.. Bir profesyonelemi ihtiyacın var?.. Arayın görüşelim. Doğru adımı hep birlikte atalım.

Hizmetlerimiz

Size Neler Sunuyoruz

Mimarlık & İç Mimarlık

Mimarlık & İç Mimarlık

İhtiyaçlar Doğrultusunda Proje ,Tasarım , Dizayn , Restorasyon , Dekorasyon , İnşaat ve Anahtar Teslimi Profesyonel Ekip Uygulamaları.

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Müşterilere Mülk ve Gayrimenkul piyasası hakkında yazılı veya sözlü yorum ve yatırımıda yönlendirici nitelikte tavsiyelerinde bulunulması.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Şirketinizin kendini temsil etme biçimlerinin tümüyle ele alınması.Şirketinizin kendisini temsil ederken nasıl algılanacagına yön vereren aktiviteleri oluşturup kurumsal kimlik sürecinin başlatılması.

Bireysel Organizasyonlar

Bireysel Organizasyonlar

Söz ve Nişan Organizasyonları, Düğün planlama ve Gelin Koçluğu, Dügün – Davet Organizasyonları, Kına gecesi, Bekarlığa veda Partiler, Baby Shower, Hastane Odası süsleme, Doğum günü ( çocuk – yetişkin ), Sürpriz Evlilik Teklifi, Kişiye Özel Kutlamaları.

Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal Organizasyonlar

Açılış Organizasyonları, Ürün Tanıtım & Lansman Organizasyonları, Eğitim & Bayi Toplanti Organizasyonları, Yıl Dönümü Kutlamaları, Başarı Kutlamaları, Özel Davet Organizasyonları, Şirket Yemekleri ve Davetleri, İftar Yemek Davetleri, Kurum içi ve dışı Motivasyon etkinlikleri, Yılbaşı & Yaza Merhaba Kutlamaları, Fuar Organizasyonları, Kokteyl Daveti, Yabancı Müşteri Ağırlama, Kep Atma ve Mezuniyet Organizasyonları, Ödül Törenleri, Piknik Organizasyonları, Ramazan Şenlikleri, Üniversite Etkinlikleri, Belediye Şenlikleri.

Diğer Vip Hizmetler

Diğer Vip Hizmetler

Müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda Lüks alışveriş yapabileceği Yada kiralayabileceği ürün ve hizmet sunmak.Düğün Planlama & Gelin Koçluğu, Profesyonel Lazer Gösterileri, Ekipman Kiralama, Video & Fotoğraf Hizmetleri, Vip Hizmetler, Kişiye Özel Hizmetler.

SERPİCİ's Prodiksiyon & Reklam Hizmetleri

Çok Yakında Sizlerle Buluşuyor.

Hakkımızda

Hakkımızda

SERPİCİ’s Mimarlık ve İç Mimarlık

1995 yılında Özden SERPİCİ tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu yana eğitimli ve uzman kadrosu ile Müşterilerine Mimarlık , İç Mimarlık konusunda Proje , Tasarım ve Uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Aynı zamanda mobilya , sahne , vitrin , Peysaj , Fuar standları ile ilgili tüm çalışma ve uygulamalarıyla’da hizmet sunmaktadır.

SERPİCİ’s Mimarlik & İç Mimarlık müşterilerinin beklenti , beğeni ve hayallerini gözü yormayan , oldukça sade çizgiler , ufak renk oyunları , kaliteli ve dayanıklı malzeme seçimlerini içeren tasarımlarıyla harmanlayarak her bütçe ve beğeniye hitap eden hayallerdeki huzurlu , keyifli , gösterişli ve sıcak yaşam , çalışma mekanlarını gerçeğe dönüştürmektedir.

S’s Design markalı tasarım ve mobilyaları ile SERPİCİ’s Mimarlık ve İç Mimarlık olarak yaşadığınız , çalıştığınız ve keyifli vakit geçirmek istediğiniz her türlü Özel ve Ticari Mekan için size özel Proje , Tasarım ve Uygulamalarımız ile çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

Kurucularımız

Biz Kimiz?

Öznur SERPİCİ

Öznur SERPİCİ

MİMAR – İÇ MİMAR ( Şirket Ortağı )

1995 Yılı Y.T.Ü Mimarlık Fakültesi Mezunu Çalışılan yerler : Ahmet Vefik Alp Mimarlık , AKC Ajans , Reba Şehircilik , Aslan İnşaat , Yalın Tan & Jeyan Ülkü İç Mimarlık Şu an SERPİCİ’s MİMARLIK & İÇ MİMARLIK ‘ta şirket ortağı ve Yöneticisi.

Özden SERPİCİ

Özden SERPİCİ

MİMAR - GENEL KOORDİNATÖR ( KURUCU – ŞİRKET ORTAĞI )

1993 Yılı İ.Ü İşletme Fakültesi Turizim İşletme Mezunu. 2005 Yılı Mimarlık Eğitimi. Çalışılan yerler : Dedeman Otel , Aden Otel , Özden GM . Danışmanlığı , 2005 Yılında SERPİCİ’s MİMARLIK & İÇ MİMARLIK Şirketini kurdu.Şu an SERPİCİ’s MİMARLIK & İÇ MİMARLIK ‘ta şirket ortağı , Genel Koordinatör.

Nurten SERPİCİ

Nurten SERPİCİ

İÇ MİMAR ( Şirket Ortağı )

1989 Yılı İ.Ü İktisat Fakültesi Mezunu – 1992 Yılı İ.Ü İşletme Fakültesi Finans Master – 2005 Yılı İç Mimarlık Eğitimi Çalışılan yerler : Akbank , Banca Di Roma , Koç Grubu – TEE , Pamuk Factoring , Retro Tekstil , Setaş Kimya Şu an SERPİCİ’s MİMARLIK & İÇ MİMARLIK ‘ta şirket ortağı ve Yöneticisi.

SERPİCİ's

Şirketimiz Hakkında

Başarılarımızın Sırrı

Bizler sizlerin güvenini hedefledik.Bu amaçla çıktığımız yolda daima sizin memnuniyetinizi ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayışımızla harmanlayıp başarıya uzanan bu yolda hep beraber haraket ettik.Yeri geldi biz fedakar davrandık, yeri geldi sizden fedakarlık istedik.Yılmadık , yıkılmadık azimle çalışıp hedeflediğimiz yolda her zaman ileriye yürüdük.Doğruluk ve dürüstlüğümüzle verdiğimiz hizmet kalitesi bizlere sizlerin güvenini kazandırdı.Böylelikle bu kazançlarımız bizleri başarıya ulaştırdı.

Güven
Hizmet
Kalite
Başarı

Tasarımlarımız

S's Desıgn'ın Müşterilerimize Tasarladığı Özel Ürünler.

İyi bir markamı arıyorsunuz?.. Yada yeni bir marka olmayımı hedefliyorsunuz?..

Arayın görüşelim. Hedeflerinizi en iyi şekilde gerçekleştirelim.

Bize Ulaşın

Neden Biz

Neden Bir İç Mimarla Çalışmalı?..

Mülkünüzü yenilemeye karar verdiniz ya da yeni Mülk aldınız ve dekorasyonunu değiştirmek istiyorsunuz. İki yol var ya her şeyle kendiniz ilgileneceksiniz ya da bir iç mimarla anlaşıp bütün ayrıntılarla onun ilgilenmesini isteyeceksiniz. Her iki yönteminde avantaj ve dezavanyajları bulunmakta. Ama biz en kolay yolun bir profesyonelle çalışmak olduğunu düşünüyoruz. Peki neden bir iç mimarla çalışmanız en iyisi gelin sebeplerini inceleyelim.

 1. Profesyonel Bir Dekorasyon: Bir profesyonel ile çalıştığınızda, mülkünüzün dekorasyonu da profesyonelce olacaktır. Siz iç mimar ile çalıştığınızda paranızı boşa veriyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bütün hizmet ödemelerinde durum böyledir. Fakat siz  o kişinin profesyonelliğine ve iyi işler çıkartması için para ödediğinizi unutmayınız.
 2. Daha Kısa Zamanda Tamamlanan Dekorasyon: Eğer mülkünüzün yenilenmesini kendiniz  yaparsanız bu iş planladığınız daha uzun zamanda tamamlanır ki zaten hiç bir zaman bir profesyonel kadar kısa sürede tamamlayamazsınız.Ayrıca hem kendi işleriniz hem de mülk dekorasyonunu aynı anda yürütmek de zor olacaktır.
 3. Bütün Aile Bireylerine Yönelik Dekorasyon Uygulaması: Siz dekorasyon işlerine başladığınızda belki ailenizin diğer üyelerinin ihtiyaçlarını kestiremeyebilir ya da herkesin zevkine uygun bir iş ortaya çıkartamazsınız. Fakat iç mimarların uzmanlık alanı budur ve üçüncü bir şahıs olarak, dışarıdan herkesin zevkini analiz eder ve ihtiyaçlar doğrultusunda herkese uygun bir proje ortaya çıkartır.
 4. Püf Noktalarını Onlar Çok İyi Bilirler: Mülk dekorasyonu sanıldığı kadar kolay değildir. İyi bir dekorasyonda ne boşluk ne de fazlalık olmamalıdır. Siz bu noktada en iyisini yapmayı başaramayabilirsiniz.
 5. Bazı Şeyleri Sadece Kendiniz Yapamazsınız: Elektrik tesisatların yenilenmesi, eski boruların değiştirilmesi gibi işlemleri tek başınıza yapamazsınız. Ve bunları yaptırırken kırılan duvarları yenilemek için ayrı bir usta, tesisatı yenilemek için ayrı bir ustaya zaten ihtiyaç duyup ödeme yapacaksınız.
 6. Kaliteli Ürünlerin Kullanımı: Bir iç mimarla anlaştığınız da o sizin bütçenize göre en iyi ürünü almakla mükelleftir. Bilirsiniz ki bütçenize uygun olan en iyi ürünü almıştır. Ayrıca sizin piyasa araştırması yapmanıza gerek kalmaz.
 7. Paradan Tasarruf Edeceksiniz: Garip mi geldi!!! Evet iç mimar ile çalışarak paradan tasarruf edeceksiniz. Evet mimara ayrıca ücret ödeyecek olduğunuz doğru. Fakat mimar sizi pahalı hatalardan kurtaracak. Bunun yanında sürekli çalıştığı firmalardan ürünleri sizin alacağınızdan uygun fiyata alacak. Kendi ekibi olduğu için ustalık ücretleri çok daha uygun fiyatlara halledecek. Belki de kendi parası bedavaya gelmiş olacak.
 8. Özel Tasarlanmış Mobilyalar: Bir iç mimar ile çalışmanın diğer avantajı, sizin için özel tasarlanmış mobilyaları kolay ve ucuz yoldan ürettirebilir. En farklı ve özel aksesuarları alabilir.
 9. Mobilya ile Takım Uyumlu Aksesuarla Kolayca Sahip Olabilirsiniz: Bazen Mülk dekorasyon örneklerinde görüyoruz. Mobilya ile fincanlar dahi bir uyum içerisinde oluyorlar. Yastıklar ile perdeler gibi gibi. Bu uyumu sizin yakalamanız zordur. Fakat bu iç mimarın işi ve çok kolay bir işlemdir.
 10. İyi İşçilerle Çalışmak: Bir mimar her zaman en iyi işçi ile çalışmaya özen gösterir.
 11. Daha Fazla Kaynağa Sahiptirler: Siz Mülk dekorasyonunuzu yaparken şehrinizde ki ve bildiğiniz sınırlı kaynaklara sahip iken iç mimarlar ülke geneli en iyi kaynaklara hakimdirler.

Peki bir iç mimarla çalışmaya karar verdiniz nasıl bir yol izlemeniz lazım. Öncelikle çok fazla dekorasyon örneklerini inceleyip neye sahip olmak istediğinizi belirleyin. Akabinde etrafınızdaki insanlarında tavsiyesi ile iyi bir mimar ile iletişime geçin. Ne istediğinizi ona aktarın. Bu arada kesinliklikle atlamamanız gereken nokta bütçenizi mimara doğru bir şekilde aktarın ki sonradan yüksek bir ücret karşınıza çıkmasın.

İhtiyaçların Doğru Belirlenmesi

99%

Belirlenen İhtiyaçların Tasarlanması

98%

Tasarımların Projeye Aktarımı

98%

Projeye Uygun Malzemelerin Seçimi

98%

Seçilen Malzemenin Bütçe Çalışması

99%

Proje İş Akışının Programlanması

98%

Taşaron ve İmalatların Takibi

99%

Uygulamada Detayların Çözümü

98%

Zamanında İstenen Sonuca Ulaşmak

99%

Müşteri Memnuniyeti

100%

Sizlere Neler Sunuyoruz

Biz öncelikle sizin memnuniyetiniz için varız. SERPİCİ’s MİMARLIK olarak öncelikle sizi dinliyor, hayallerinizin boyutunu belirliyoruz.Sizi özel anketimiz le tanımaya çalışıyor, sonrasında tasarımlarımıza yaptığımız analizlerimizi dokuyoruz.Yani sizin hayalinizi tasarımlarımızla harmanlıyor ve projeye aktarıyoruz. Peki bu aşamalar nasıl mı oluyor ? • Yaşam mekanlarınızı fonksiyonel kullanıma göre tasarlıyoruz. • Tasarımlarımızı üç boyutlu bilgisayar ortamında projelendiriyoruz. • Projelerimizi seçilen malzeme üzerinden bütçenize göre fiyatlandırıyoruz. • Alınan karar doğrultusunda profesyonel ekibimizle uygulamaya geçiyoruz. • Uygulama sonucunda hayallerinizi size sunuyoruz. Bu aşamaların her evresinde sizinle küçük toplantılar halinde bir yandan kahvemizi yudumluyoruz , dostluklarımızı pekiştiriyoruz , projemizin gidişatını ve memnuniyet aşamanızı değerlendiriyoruz.Yani sizinle bir bütün olarak hareket ediyor ve nihayi muhteşem hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Unutmayın biz sizin memnuniyetiniz için varız. Çünki Biz Hayallerinizin MİMARI’yız.

Proje
Tasarım
Uygulama
Sonuç

Basında Biz

S's Desıgn Yapmış Olduğu Özel Tasarım ve Uygulamaları ile Yazılı Görsel Basınla Sizlerle Buluşuyor.

 

İletişim

Size İyi Hizmet Verebilmemiz İçin Lütfen Formu Eksiksiz Doldurunuz.

ŞİRKET BİLGİSİ

0532 795 18 53

Emek mah.Ordu cad.Suryapı Adapark No:24 D-2 A-19 Sancaktepe / İstanbul / TÜRKİYE

serpicisss@gmail.com –  www.serpicis.com

S’s TASARIM – SERPİCİ’s GRUP

HARİTA YOL TARİFİ